Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka ceskefilmy.juk.cz Mapa stránek na tomto webu

Recenze na film Experti

Motto: Televizní uhlazenost je nejhorší choroba, jaká může sklátit teenagerovský film, už z podstaty drzý a nezkrotný. Přitom příběh počítačového génia, jenž tak dlouho touží po odpírané ženské kráse, až se změní v uprchlíka před ní, stojí na milém nápadu slibujícím zábavné situace i něžný smutek.

z recenze na Idnes

Motto 2: Dalším ze sponzorů je Microsoft, což mi připadalo velmi zvláštní, vzhledem k tomu, že zápletka filmu je postavena na tom, že pokud máte v počítači Windows, tak se vám do něj dostanou viry a budete si muset kvůli tomu zvát domů experta.

z recenze FFFilmu

Dobrý den, vítejte na stránce věnované recenzím na film Experti.
Jedná se o nový český film od producentů komedie Snowboarďáci.

Anotace filmu:
Hlavní hrdina, Oskar je počítačovým nadšencem, který tráví většinu svého času buď u počítače nebo s kamarádem Filipem. Když Oskara odmítne dívka a svoji lásku věnuje movitému spolužákovi Viktorovi, rozhodne se mladý muž radikálně změnit svůj život, aby vysněnou lásku získal. Poslední peníze investuje do změny vzhledu, nachází práci externisty v počítačové firmě a rozjíždí první malé zakázky. Díky své profesi nemá Oskar o práci nouzi. Náhle se z něj stává dobře vypadající businessman. Vše by fungovalo naprosto dokonale, kdyby při jedné návštěvě nedošlo k malé nehodě. Oskar by nejraději na lapálii zapomněl, ovšem brzy musí prokázat kvality experta poněkud jiného druhu. Dostává se do šíleného kolotoče bizarních situací, ze kterých není úniku. Přestává mít čas na kamaráda Filipa, nestíhá školu, ani programování. Jeho síly jsou u konce. Jeho patáliím však ještě není konec.


Informace z doby natáčení:
Idnes.cz - Experti budou o sexu, slibují tvůrci
Idnes.cz - Filmoví Experti, štvanci sexu

Pokud si chcete přečíst oficiální stránky, navštivte experti.ceskaprodukce-filmy.cz nebo informace o filmu Experti na stránkách České televize.
Papírová periodika:
Periodikum Autor Odkaz na článek Odkaz na archív článku
Cinema Alena Prokopová na www.cinemamagazine.cz zde
MFDnes/IDnes.cz Mirka Spáčilová na show.idnes.cz zde
Premiere.cz Ilona Francková na Premiere.cz zde
Právo Věra Míšková na Novinky.cz zde
Internetová periodika:
Periodikum Autor Odkaz na článek Odkaz na archív článku
FilmWeb.cz Tomáš Chvála na FilmWeb.cz zde
FilmPub.cz Jan Paleček na FilmPub.Atlas.cz zde
Tiscali Tomáš Kopečný na Tiscali.cz zde
FFFilm František Fuka na Novinky.cz zde


Stránka o filmu Experti Česko-Slovenské filmové databázi.
Stránka o filmu Experti na Filmové databázi Tiscali.

Kontakt: waterloopocesku@centrum.cz

Recenze na některé další české filmy? - ceskefilmy.juk.cz - Mapa stránek ceskefilmy.juk.cz


Poslední modifikace 23.12.2019, 22:34:57

Zásady ochrany osobních údajů

A Běžešelemovací řůčovičky znáte?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace